Boek
Nederlands

Verboden te toveren!

Anna Lott (auteur), Sabine Sauter (illustrator), Merel Leene (vertaler)
+1
Verboden te toveren!
×
Verboden te toveren! Verboden te toveren!

Verboden te toveren!

Anna Lott (auteur), Sabine Sauter (illustrator), Merel Leene (vertaler)
In de reeks:
Doelgroep:
Vanaf 6-8 jaar
Lilo heeft een groot geheim: haar vader is een vampier en haar moeder een heks. In hun straat mag echter niet getoverd worden. Maar als Lilo's kat wordt ontvoerd door de gemene buurman, moet haar moeder daar toch iets aan doen! Vanaf ca. 8 jaar.
Onderwerp
Toveren
Titel
Verboden te toveren!
Auteur
Anna Lott
Illustrator
Sabine Sauter
Vertaler
Merel Leene
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Duits
Oorspr. titel
Zaubern verboten! Der total geniale Rückwärts-Trick
Uitgever
Alkmaar: Kluitman, © 2020
99 p. : ill.
ISBN
9789020672718 (hardback)

Besprekingen

Lilo is een gewoon meisje, maar haar vader is een vampier en haar moeder is een heks. Hun buren mogen van niets weten, alleen Lilo’s beste vriendin kent haar geheim. Maar als Lilo’s kat mevrouw Mopper wegloopt en wordt ontvoerd door de gemene buurman, besluit Lilo’s moeder toch haar toverkrachten te gebruiken. Dat pakt anders uit dan verwacht. Uiteindelijk is Lilo de enige die haar ouders en mevrouw Mopper kan redden. Humoristisch en warm verhaal waarin de ene mislukte toverspreuk op de andere volgt. Gedrukt in een grote letter en met een ruime bladspiegel, is het verhaal prettig leesbaar voor onder meer beginnende lezers. Zeer rijk geïllustreerd met kleurentekeningen die de tekst op een speelse manier aanvullen. Voor in het boek worden alle hoofdpersonen kort voorgesteld. Vertaald uit het Duits. Voor liefhebbers van 'Heksje Lilly' en 'Foeksia de miniheks'. Verzorgde uitgave met geïllustreerde schutbladen. Vanaf ca. 8 jaar.