Maand van de opvoeding (Turnhout)

LEZING: WAT ALS SLAPEN BIJ JE BABY NIET GOED LUKT?

Elk jaar laten we in de maand mei ons licht extra schijnen op het thema 'Opvoeden'. Want groot worden, dat gaat niet helemaal vanzelf.

Ouders, grootouders en andere opvoeders zorgen er elke dag voor dat kinderen opgroeien in een warme en positieve leefomgeving. Daarom organiseert het Huis van het Kind samen met de Gezinsbond en de bibliotheken van de stadsregio een reeks inspirerende lezingen.

 

Missing media-item.

WAT ALS SLAPEN BIJ JE BABY NIET GOED LUKT?

Wat als slapen bij je baby niet goed lukt? Wat als je als ouder met de handen in het haar zit in plaats van in dromenland?

Samen met een slaapcoach voor baby’s (0 – 3 jaar) brengen we in kaart welke factoren bepalend kunnen zijn voor het al dan niet slapen van een baby. In deze interactieve lezing krijgen ouders zelf alle tools in handen om te werken aan meer rust en slaap in hun gezin.

Deze coaches hebben een zachte aanpak waarbij gewerkt wordt met veel nabijheid, liefde, kleine stapjes en het tempo van elk kind centraal staat.

 

Zin in meer? Een overzichtje van alle lezingen vind je hier.